Ubytování a restaurace

Nabízíme ubytování penzionového typu v příjemném prostředí a maximální kapacitou 18 osob. V každém pokoji je umyvadlo, Wi-Fi připojení atd… Na patře pak 2x WC a 2x sprchový kout. Na pokojích č. 1, 3 ,4,5  je k dispozici kabelová přípojka na internet, na ostatních místech je k dispozici wifi připojení.

Ubytovaní hosté mohu využít  uzamčení svých kol v garáži nebo kůlně. Pokoje v den ukončení pobytu se opouštějí do 10.00hod  ( když není s personálem domluveno jinak ). Pokud host nevrátí klíče v danou hodinu nebo nedá vědět předčasné ukončení pobytu do 10:00hod účtujeme další noc.

Jedna noc jedna osoba 500,- Kč  včetně DPH od 1.1.2022 . Na všech pokojích Wi-Fi připojení. Po domluvě možnost celodenního stravování včetně snídaní. Při zrušení dlouhodobé rezervace na objednávku účtujeme 30% storno poplatek. V případě delšího pobytu po domluvě možnost slevy.

Čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí

Pětilůžkový pokoj

Dvojlůžkový pokoj s manželskou postelí

Restaurace

Nekuřácký salónek

Letní terasa s obsluhou

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím

hpp_servirka